Vstupenka

Konferencia zdravé rodičovstvo

4.5.2024 Smolenický zámok

Predstav si jeden deň. Len pre seba. V krásnom prostredí Smolenického zámku, spolu s inými mamami. A všetky chcete len jedno. Pre seba a svoje deti chcete VIAC.

…a samozrejme si trochu oddýchnuť, načerpať inšpiráciu, nové poznatky zo sveta rodičovstva a odniesť si množstvo AHA momentov 🙂

Na našej konferencii zažiješ “všehochuť”. Spolu s inšpiratívnymi spíkrami otvoríme témy, ktoré sú často tabu, ale zaujímajú každú jednu mamu. Strávime spolu nádherných pár hodín a verím, že nie naposledy.

…pretože TY si zaslúžiť zažiť tento deň.

Bude o TEBA postarané po celý deň, súčasťou je občerstvenie, pitný režim aj chutný obed 🙂 tešiť sa môžeš aj na malý darček. Na záver aj špeciálne prekvapenie! 

Spíkri

Silvia Tylš

zakladateľka projektu Zdravé rodičovstvo

Mozaika zdravého rodičovstva

Témou zdravia sa zaoberá celý život, avšak jej osobné skúsenosti ju doviedli pozerať sa na naše zdravie komplexnejšie. Je sprievodkyňou na ceste za zdravým rodičovstvom. Od prípravy na tehotenstvo i samotný pôrod, cez výživu maminiek aj ich detí, až po osobnostný rozvoj vrátane psychosomatiky, traumapsychológie a aromaterapie. So svojím manželom Danielom a tímom ďalších odborníkov v tíme ukazuje ženám, ako sa môžu vo svojom tele i vo svojom vnútri cítiť skvelo a užívať si svoje materstvo s pocitom radosti a istoty.

Daniel Tylš

psychológ, tréner NLP a hypnózy

Intimita po narodení dieťaťa

Daniel so svojou manželkou Silviou rozvíja myšlienku života v rovnováhe. Je medzinárodne uznávaným trénerom NLP a hypnózy, psychoterapeutom, ktorého vyhľadávajú pre jeho jedinečné výsledky. Vedie individuálne aj párové terapie a presadzuje na riešenia orientovaný prístup, vďaka ktorému hovoria jeho klienti o skvalitnení ich života. Jeho cieľom je naučiť druhých používať svoju myseľ tak, aby mali lepší a spokojnejší život.

Mária Zelenková

detská lekárka

O chorobách detí trochu inak alebo naše deti, naše zrkadlá

Majka je pediatrička, ktorá už ako malé dievčatko túžila byt detskou lekárkou. Jej prvé kroky po štúdiu smerovali práve na pediatricko-neonatologické oddelenie v nemocnici v Leviciach. Tu sa stretla s rôznorodosťou detských diagnóz od novorodeniatka až po adolescentov. Od októbra 2015 až po súčasnosť je lekárkou na novorodeneckom oddelení v Bratislave. Novorodenci si ju získali natoľko, že sa rozhodla špecializovať v oblasti neonatológie.

Majka seba vníma ako empatickú, cieľavedomú a tvrdohlavú ženu, vďaka čomu robí svoju vysnívanú prácu. Miluje neustále vzdelávať sa a získavať nové poznatky. K deťom pristupuje celostným pohľadom. Aj teraz, počas rodičovskej dovolenky, sa neprestáva vzdelávať v oblasti detskej psychosomatiky, výživy, psychológie, materstva a rodičovstva. Je mamou dvoch dcér, kt. považuje za najväčšie šťastie vo svojom živote.

Andrea Stískalová

inštruktorka prvej pomoci

Každá mama má MOC poskytnúť prvú poMOC

Andrejka vás naučí, ako zvládnuť poskytnúť prvú pomoc svojim deťom skôr, než príde záchranka. Je certifikovanou inštruktorkou prvej pomoci na Slovensku aj v Čechách a v týchto vodách sa pohybuje cez 20 rokov. Jej misia “lepšie byť pripravení než prekvapení” sa každým rokom dostáva čoraz viac do popredia. Pri akútnych situáciách sa ráta každá minúta, a práve to učí aj na svojich online a offline školeniach prvej pomoci. Aj so štipkou humoru…

Dominika Dvoranová

aromaterapia

Domov, ktorý je lowtox

Dominika sa vzdeláva v oblasti aromaterapie už niekoľko rokov a s vášňou zdieľa túto silu prírody, ktorá v jej rodine nahradila mnohé produkty z bežných obchodov. Pomáha ľuďom pretvárať ich domovy na lowtoxické a učí ich, ako nájsť silu v daroch prírody. Dominika je súčasťou Olejovej Akadémie, v ktorej klientov pravidelne vzdeláva o využití esenciálnych olejov v bežnom živote.

Lulu Serugová

zakladateľka projektu Emailista a Cappuccino Coach

Sebavedomá mama - podnikateľka

Organizuje konferencie, vedie podcast Cappuccino Talks a je marketingovou konzultantkou pre slovenský startup.

Na sieťach pomáha podnikateľom a podnikateľkám vybudovať ziskové podnikanie vďaka digitálnemu a email marketingu. Je mamou 5-ročnej princeznej, podnikateľkou a ženou s obrovskými snami.

Verí, že biznisový úspech a vnútorné naplnenie sa nevylučujú. Preto založila projekt MAMA CEO™️, ktorý podporuje ambiciózne ženy na ceste za ich snami.

Petra Hampl

rodinná koučka

S ľahkosťou k šťastnému rodičovstvu

Petra verí, že to, kým sa staneme v detstve, ovplyvňuje celý náš ďalší život. Chce prispieť k tomu, aby sme ako rodičia dokázali veci zmeniť skôr – už v detstve našich detí. Aby z nich vyrástli dospelí ľudia, ktorí budú v spojení sami so sebou. Budú vedieť využiť svoj potenciál, ísť za svojimi cieľmi, a ktorým sa život nebude vymykať spod kontroly. Ako rodinná koučka pomáha zlepšovať vzťahy medzi rodičmi a deťmi. Pri svojej práci rieši otázky, ako si získať rešpekt a úctu, ako vymeniť hádky za spoluprácu a lepšie rozumieť nielen svojim deťom, ale aj sebe. Vedomosti o rodinnom koučingu získavala v USA. Je šťastne vydatá a má dve deti.

Program konferencie

8:30 - 8:55

Registrácia

8:30 - 8:55

9:15

Mozaika zdravého rodičovstva

Silvia Tylš

9:15

10:00

S ľahkosťou k šťastnému rodičovstvu

Petra Hampl
10:00

krátka prestávka

11:00

Domov, ktorý je lowtox

Dominika Dvoranová
11:00

11:45

Sebavedomá mama – podnikateľka

Lulu Serugová

11:45

12:25

Obed

12:25

13:40

Každá mama má MOC poskytnúť prvú poMOC

Andrea Stískalová

13:40

14:25

O chorobách detí trochu inak alebo naše deti, naše zrkadlá

Mária Zelenková

14:25

krátka prestávka

15:25

Intimita po narodení dieťaťa

Daniel Tylš
15:25

Záver

V prípade, ak sa nemôžete zúčastniť konferencie, bude k dispozícii záznam na 7 dní.

Mapa