Patrícia Šadibolová

Manželka a maminka, poradkyňa a spisovateľka, milovníčka zdravého života a osobného rozvoja

Stále hovorím, že materstvo ma zmenilo. Keď sa nám narodila prvá dcérka, tak som intenzívnejšie začala meniť pohľady, názory a hlavne som vždy mala v hlave, že túžim po tom, aby boli naše dcérky na nás hrdé a niečo zmysluplné sme im tu nechali aj do budúcna. V roku 2018 som sa vtedy popri 1,5 ročnej prvej dcérke Sabínke rozhodla dať zelenú práci z domu v oblasti network marketingu. Nevedela som, čo všetko má čaká a či je to správne rozhodnutie, ale verila som mojej intuícii.

Prešla som si od toho času úžasnou premenou osobného rozvoja, sprevádzala som iné ženy a rodinky na ceste za splnením ich vlastných cieľov a tiež som sa dostala viac ku zdravšiemu životnému štýlu.

Veľmi ma zaujíma študovať, čo najlepšie môžeme ako rodičia robiť pre naše deti, ale aj pre seba v oblasti zdravia fyzického, psychického a aby sme vložili do našej budúcnosti tie najlepšie možnosti kvality dlhodobého zdravia celej rodinky.

Mojou vášňou sa postupne stala osveta v oblasti dojčenia a jeho prípravy, správneho nosenia bábätiek a detí v nosiči a šatkách, správna výživa pred tehotenstvom, počas neho a kedykoľvek počas ďalšieho vývoja detí a celých rodín, pretože som toho názoru, že PREVENCIA JE TÁ NAJLACNEJŠIA LIEČBA.Od roku 2018 pravidelne konzumujeme rybí olej, aloe vera a najnovšie aj funkčné zelené potraviny ❤️

Tiež je moja vášeň a pracovná náplň spojená so zdravým sebavedomím žien a rešpektujúcou komunikáciou s deťmi, aby sme ich v dlhodobom horizonte naučili správne pochopiť emócie a tiež vložiť aj empatiu.

Uvedomovala som si čoraz viac, že oblasť prevencie zdravia, správnej komunikácie, príprava na pôrod, dojčenie, nosenie, pracovných a súkromných úspechov je mi vďaka mojej vlastnej ceste a skúsenostiam naozaj sušená v tom, aby som to mohla priniesť ku všetkým rodinám, ktoré sú si vedomé, že život nás a našich detí máme v rukách a vieme ho ovplyvniť pozitívne tými správnymi informáciami a prevenciou 🩷

Info o mne:

Cieľavedomá žena,manželka, maminka, milovníčka zdravého životného štýlu, laktačná poradkyňa, poradkyňa nosenia bábätiek, spisovateľka, pôrodná dula v štúdiu, milovníčka osobného rozvoja a rešpektujúcej komunikácie s deťmi, milovníčka kníh zameraná na detskú psychológiu a osobný rozvoj..

Kontakt:

Telefón: 0948 191 610

Email: info@patriciasadibolova.sk

Facebook: Patrícia Šadibolová (ActiveMom)

Instagram: @pati_sadibolova

Návrat hore

Akcia!

Zakúpením kurzu Ako na prvé príkrmy máte možnosť zakúpiť Ebook Prvé príkrmy (Podtitul Recepty pre bábätká) len za 7,90€ ! 

Link: https://silviatyls.sk/produkt/prve-prikrmy/