Mirka Korčeková

Sprievodkyňa na ceste k zdraviu – prevencia, chronické ochorenia, prírodná liečba, prevádzam teóriu do praxe

Som človek, ktorý hľadá v živote harmóniu. Veľkou témou je pre mňa nájsť životný balans medzi rodinou, mojimi snami, prácou a zdravím. V živote je všetko prepojené, všetko na seba nadväzuje a jedno bez druhého nemôže fungovať. Prišla som na to, že stravou dokážem do veľkej miery ovplyvniť svoje zdravie a zdravie svojej rodiny, čím získavam čas na svoje sny, prácu a vytvára sa mi priestor pre rodinnú pohodu. Som celý srdcom mamina 4 ročného chlapčeka, ktorý stál na počiatku mojej cesty k prevencii zdravia (či už fyzického, alebo psychického). On bol pre mňa najväčšou motiváciou zamýšľať sa nad tým čo všetko do tela dávame a ako veľmi to ovplyvňuje našu náladu, spánok, únavu a imunitu. Dlho som pátrala po niečom 100 % prírodnom, čo by vyvážilo zníženú kvalitu toho čo dostávame na tanier a pomohlo nám odolať psychickému tlaku dnešnej doby. Vďaka zeleným potravinám a rybiemu oleju môj synček býva oproti rovesníkom omnoho menej chorý, vždy s ľahším priebehom, nevie čo znamenajú lieky a k tomu sa ja nemusím až toľko stresovať, keď príde s nejakou sladkosťou zo škôlky.

Keď do mojej širšej rodiny udrela veľmi vážna smrteľná diagnóza, nebála som sa o tieto potraviny oprieť a to vám poviem, že v takom stave spochybňujete naozaj všetko, keď pátrate po lieku a bojíte sa urobiť krok vedľa.

Zelenáče a olej podržali aj môjho muža, pri vážnom poškodení mozgu po úraze. Ako jeho ženu ma informovali, že mi možno domov príde iný človek. V takom stave nemáte čas rok študovať ako mu môžete pomôcť. Ten pocit mať všetko potrebné doma a vedieť čo to dokáže, bol na nezaplatenie. Zelené potraviny môjmu mužovi až tak urýchľovali proces uzdravenia, že z nich mal silné kŕče, čo nikdy predtým ani nikdy potom už nebolo. Rybím olejom som jeho mozog doslova prelievala. Lekári nechápali ako sa môj muž rýchlo zregeneroval, rok od úrazu sa osamostatnil, založil si vlastnú firmu a každý deň fyzicky pracuje a manažuje svoju prácu.

A čo tieto potraviny priniesli mne? Obrovskú úľavu a vyrovnanosť a energiu, nehovoriac o úplnom zlepšení imunity, pleti a vlasov. Zrazu sa môj nervový systém upokojil a ja som postupne začala svoj život meniť k lepšiemu. Po materskej dovolenke som sa už nevrátila do projekcie, nič mi nedávalo v živote väčší zmysel ako práca so zdravým a tak som sa rozhodla svoje niekoľko ročné skúsenosti so stravou, prevenciou a psychickým nastavením šíriť ďalej. Nie je nič krajšie, ako spätná väzba klientov po tom čo vyjdú zo začarovaného kolotoča chorôb a to len vďaka prírode. Ja hlavne milujem ten pocit, že nemám strach z chorôb, zranení, toxínov… skrátka viem, že budujem silné telo, ktoré si s týmto svetom poradí.

Keď sa začnete starať o svoje zdravie, neskončíte len pri tom. Otvorí vám to cestu k úplne inému životu a ja vás rada budem na tejto ceste sprevádzať.

Kontakt: +421 918 698 805
Facebook: Miroslava Korčeková
Instagram: miroslavakorcekova
Gmail: miroslavakorcek@gmail.com

Návrat hore

Akcia!

Zakúpením kurzu Ako na prvé príkrmy máte možnosť zakúpiť Ebook Prvé príkrmy (Podtitul Recepty pre bábätká) len za 7,90€ ! 

Link: https://silviatyls.sk/produkt/prve-prikrmy/