Janka Corjaková

inšpiratívna žena, mamina, vyznávačka zdravého životného štýlu, terapeut vo výcviku, celostný a numerologický kouč a kariérna poradkyňa v jednom

Môj príbeh premeny
Moja cesta vedie do roku 2011, kedy som po náročnej operácií hľadala rozličné spôsoby, ako sa uzdraviť a zlepšiť si kvalitu svojho života. Neustále zápaly a užívanie antibiotík ako dôsledok komplikovanej operácie ma priviedli k celostnému vnímaniu vlastného tela, mysle aj emócií. A tak začala moja objavná cesta k zdravému životnému štýlu. Zmenila som stravu, začala sa viac hýbať, hľadať emocionálne príčiny môjho zdravotného stavu a spracovávať postupne aj traumatické situácie skrz prácu s telom. V tomto čase sa ku mne dostali aj zelené funkčné potraviny, avšak bez individuálneho poradenstva som nedokázala využiť naplno to, čo ponúkali. Pomohli mi pri riešení polycystických vaječníkoch, a s tým súvisiaceho chýbajúceho menštruačného cyklu, otehotnenia či pri rôznych potravinových intoleranciách (HIT, intolerancia laktózy, intolerancia lepku). Naplno som sa k nim vrátila, až keď sme riešili so synčekom nechutenstvo, intolerancie, neprospievanie a hyperaktivitu. V kombinácií s kvalitnými esenciálnymi tukmi som dokázala vyživiť svoje telo po pôrode a dať mu úžasnú podporu počas náročného materstva. Výsledky u synčeka aj u mňa sa prejavili za krátky čas. To bola pre mňa silná motivácia posúvať tieto vlastné skúsenosti ďalej. Vrámci individuálneho poradenstva týmto pomáhať aj iným ženám, maminám, detičkám či celým rodinám zlepšovať kvalitu ich života. Tí oceňujú môj celostný prístup k odovzdávaniu informácií pri prevencii, či pri riešení konkrétneho zdravotného problému.

Doplnkové vzdelanie
• Terapia Cesta / The Journey Therapy / Brandon Bays– terapautický program od roku 2018
• E-motion/Trauma release / Dorothe Trassl – Tréner a asistent na workshopoch a seminároch (2022-2023)
• Human design / absolvovaný kurz – Pravda v nás, 2023
• Certifikovaný kariérny poradca /ALKP, 2023
• Filiálna terapia /absolvovaný kurz, Mgr. Silvia Pokusová, 2022
• Certifikovaný terapeut metódy Access bars, 2022
• Certifikovaný kouč /Power Coaching – Kouč 104, 2019
• Numerologický výcvik/ Michelle Mattieligh, 2016
• Hormonálna jóga, 2016
• Celostný osobnostný rozvoj / Michelle Mattieligh (2016-2019)

Kontakt
Telefón: 0948 031 633
E-mail: corjakova.jana@gmail.com
FB: Yanka JaniCo
Instagram: ycoja

Návrat hore

Akcia!

Zakúpením kurzu Ako na prvé príkrmy máte možnosť zakúpiť Ebook Prvé príkrmy (Podtitul Recepty pre bábätká) len za 7,90€ ! 

Link: https://silviatyls.sk/produkt/prve-prikrmy/