Eva Matejčiková

imunita, očista, alergie, ekzémy, HIT, SIBO a iné tráviace ťažkosti

Bratislava, Hamuliakovo, Šamorín, Čadca, Žilina

Volám sa Evka Matejčiková a som mamina 2 detí. Vždy som verila, že príroda je veľmi silná a že dokáže veľa. No na kompletnú cestu k prírodným riešeniam ma priviedli až moje 2 deti.Dnes mám veľa spokojných klientov, ktorí riešili tráviace ťažkosti, ekzémy, alergie, či HIT, SIBO, priepustné črevo, alebo imunitu.

Môj príbeh sa začal, keď staršia dcéra nastúpila do škôlky ako 3,5 ročná, a skončila po pár mesiacoch v nemocnici na nekonečný kašeľ a sopel, ktorého sme sa nevedeli nijako zbaviť. Hoci predtým nebývala vôbec chorá. Mali sme doma hádam všetko dostupné z lekárne, aj na predpis + aj nejaké prírodné riešenia. Nič však nefungovalo a choroby sa stále vracali v ešte horšej podobe.

Bola 3 dni v škôlke a 3 týždeň doma, 3 dni v škôlke a 3 týždne doma, 3 dni v škôlke…. Až prišla NEMOCNICA a ja som vtedy vedela, že musíme niečo zmeniť. Dostali sa ku mne zelené potraviny a kvalitný rybí olej. Kombinacia a správne nastavené dávky LEN TÝCHTO 3 VECÍ, urobili doslova zázrak na počkanie. Do mesiaca sa prečistila a imunita bola zrazu úplne inde. Dnes býva chorá len výnimočne a choroby trvajú tak do 3 dni.

S mladším synom sme zasa behali po vyšetreniach kvôli veľmi silnému ekzému, silných reakcií na rôzne potraviny a v konečnom dôsledku aj histaminovej intolerancii. AŽ PRÍRODNÉ VECI mu pomohli sa z toho dostať. Postupne sa telo prečistilo, črevný mikrobiom napravil, podporili sa aj detoxikačné orgány. Dnes už papá všetko a ja sa už nebojím mu niečo dať, pretože viem, že jeho telo to zvládne.

Prírode dávam zelenú 🍀 Aj veľa mojich klientov už vymenilo klasické lieky za prírodné riešenia, ktoré sú bez nežiaducich účinkov. Rada poradím aj vám.

Kontakt:

Eva Matejčiková
0904591806
eva.matejcik@gmail.com

Návrat hore

Akcia!

Zakúpením kurzu Ako na prvé príkrmy máte možnosť zakúpiť Ebook Prvé príkrmy (Podtitul Recepty pre bábätká) len za 7,90€ ! 

Link: https://silviatyls.sk/produkt/prve-prikrmy/